Home Zoeken in de buurt Hotel Bungalowpark Schoolreis Contact
 
Speeltuinen Attractieparken Dierentuin Zwembad Parken Actief Museum Voorstelling Bootverhuur Rondvaart Spoor en trein Overig  

Theatrale speeltuin Onderwaterwereld in Theater Markant

Je waant je in een onderwaterwereld: er zijn waterplanten om door te dwalen. Er ligt een octopus te slapen en je kunt hier zeepaardje rijden. Op het blauwe tapijt staan houten haaien om aan de tand te voelen en plotseling kom je een kleine zeemeermin tegen. Je kunt zelf rode koralen bouwen en zwemmen tussen de schelpen en vissen. Boven dit tafereel zweven roze kwallen. Je kunt je laten schminken als onderzeemonster, samen lezen in de avontuurlijke boeken en klimmen op de avonturenboot.

Stichting Twee-ater
Stichting Twee-ater is in 2004 opgericht met doelstelling kwalitatief theater voor kinderen van 2 tot 12 jaar – en in relatie met ouders - te ontwikkelen in de breedste zin van het woord. Dit gebeurt enerzijds door het produceren van jeugdtheatervoorstellingen, maar ook door het initiëren van bijzondere projecten. Daarbij plaatst Twee-ater het bezoeken van een voorstelling in een bredere context en maakt er een theater-totaal-belevenis van.

Openingstijden
zondag 5 februari 2012, om 09:00 uur,

Vakantie regio: Zuid

Prijzen
Volwassenen : Euro 5,00


Weergevoelig: Nee
Rookbeleid: Onbekend
Honden toegestaan: Onbekend

Opmerkingen
Prijs kan hoger of lager zijn, afhankelijk van het theater.


Leeftijd 2 - 6 jaar

Weergevoelig Nee

Openbaar vervoer

Auto

- Wat is er in deze omgeving nog meer te doen
- Mail dit idee door aan een ander


Bungalowpark in de buurt
Bospark 't Wolfsven 24,5 km.
De Vers 25,3 km.

Hotel in de buurt:
v.a. €47,50 per persoon p.n.:

Hotel Arrows
v.a. €48,75 per persoon p.n.:
Het Klooster
v.a. €29,50 per persoon p.n.:
De Hooischuur

Restaurant in de buurt,
Onsz Restaurant


UitMetSchool schoolreisjes
Adres
Kaart/routebeschrijving Markt 32
5401 GP Uden
0413- 256110
Internet: www.theatermarkant.nl

Dagje uit in Noord-Brabant ,